úvod             certifikáty             kontakt             e-shop              dotazy             návod kostky - velká sada              návod kostky - malá sada
kapsare
en/de
     hračky           kapsáře           domeček           auta           podložky na hraní            sedací vaky           měkké kostky I.            měkké kostky II.           omyvatelné kostky III.

mala-kocka mala-mys maly-pes malá-žába

Kapsáře na stěnu malé - zvířátka

jsou zezadu opatřeny suchým zipem a dají se připevnit na kostky, nebo na podložku za postel. Mají také nahoře poutko, takže je možné je pověsit i na zeď. Rozměr - výška 40cm. V puse- úsměvu je otvor kapsičky. Poslední malá žabka je kapsička na suché zipy, která patří k sadě kostek. Kapsáře zvířátka si můžete koupit v e-shopu.

kapsar
kapsar


Kapsáře na stěnu s velkými kapsami

Kapsáře s velkými kapsami si můžete koupit v e-shopu.
Rozměr 200cm x 75cm.

male-kvitko1 male-kvitko2 male-kvitko3

Dětské kapsáře malé - květiny

jsou zezadu opatřeny suchým zipem a dají se připevnit na kostky, nebo na podložku za postel. Mají také nahoře poutko, takže je možné je pověsit i na zeď. Rozměr - výška 40cm. Uvnitř kytky- je otvor kapsičky. Kapsáře květiny si můžete koupit v e-shopu.

podlozka_zvirata

podlozka_kvety

Podložky- textilní bočnice

Jsou v rozměru 200x75cm, dají se na ně připnout kapsáře,takže vznikne kapsář za postel - zvířátka malá či velká a kapsáře květiny. Podložky - si můžete koupit v e-shopu.

kapsar

Kapsář za postel

Rozměr 26cmx 200cm. Můžete si jej koupit v e-shopu.

velka-mys kocka pes_velka zaba_velka

Kapsáře velké - zvířátka

jsou zezadu opatřeny suchým zipem a dají se připevnit na kostky, nebo na podložku za postel. Mají také nahoře poutko, takže je možné je pověsit i na zeď. Rozměr - výška okolo 67 cm. V puse - úsměvu je otvor kapsičky, kteý se dá uzavřít zipem. Kapsáře velké - zvířátka - si můžete koupit v e-shopu.

kapsář

Kapsář bez kapes

Kapsář bez kapes si můžete koupit v e-shopu.


fekar.com
kontakt
e-shop
webdesign petra

výroba maskotů na zakázku      cestovní kancelář TINA      sochař Miloslav Fekar      dramaturg Vladimír Fekar      výtvarnice Petra Fekarová      www.cenik-tisku.cz
obchody-Eshopy.cz
      Ověřené internetové obchody      shoops.cz      E-internetové obchody       superlink.cz      Eshopy.us      Katalog CZIN.eu      Doporučujeme.info       i-shopy.cz 4obchody.com - Internetové obchody      Goog.cz      AZ-Obchody.cz      JAHHO.cz      Rodičovský příspěvek, přídavky, mateřská      internet-obchody.cz      Heureka.cz      Kompletně.cz       Výměna odkazů alfa.elchron.cz      aaakatalog.wz.cz      eshop-katalog.cz       .: EM-LINKS :. Toplink      top-list.cz      profesionalni.info/katalog      nekuracke-restaurace.cz