O nás

Jsme česká malovýrobna hraček, za kterou stojí Petra a Miloslav Fekarovi. Seznámili se na výtvarné škole v Brně. Už na škole Petra šila textilní objekty, které se po narození dětí proměnily na hračky. Od roku 2008, kdy byla naše firma založena, se snažíme vymýšlet kreativní objekty pro dětskou hru. Miloslav do tvarů přinesl technického ducha a konstruktivní prvek.

Baví nás být originální, proto jsou naše výrobky často variabilní, je to způsob naší tvorby. Máme rádi, když hračka neslouží jen k jednomu účelu, ale je možné ji použít i v jiných souvislostech. Proto je možné stavebnici slepovat a kombinovat s jinými hračkami, třeba žíněnkami. Sedací vaky jsou ozdobou interiéru a zároveň sedacím nábytkem. Výroba maskotů je druhým plánem našich aktivit. Pro firmy je atraktivní mít něco jako velkou hračku pro prezentaci firmy. Hýbací výtvarný objekt zaujme hodně pozornosti. Hlavně té dětské.


Spolupráce

Rádi také spolupracujeme s vámi. Tím myslíme například školky a různá dětská centra, kam můžeme naše výrobky po vzájemné domluvě vyrobit i na zakázku. Naše hračky exportujeme i na Slovensko, kde se dále prodávají.


Materiál

Materiály, ze kterých šijeme, jsou vyrobeny v EU a mají certifikáty pro děti do tří let. Našimi materiály jsou: bavlněný elastický plyš, polyester – omyvatelná látka, polyamid – chytací látka, bavlna – plátno, bavlna – podšívka u maskotů a molitan a vatelín.


0