Skip Navigation
 

Novinka:Doporučujeme:

Kostky malé - malá sada

Kostky malé - malá sada
Novinky|Kostky malé

Molitanová stavebnice z malých kostek

Cena:6900.00 Vložit
 

Kostky malé - velká sada

Kostky malé - velká sada
Novinky|Kostky malé

Molitanová stavebnice z malých kostek

Cena:10900.00 Vložit
 

Obrázkové kostky 12 kusů

Obrázkové kostky 12 kusů
Kostky obrázkové

Molitanové kostky potažené omyvatelnou polyesterovou látkou s potiskem s obrázky dopravních prostředků.12 kostek- o rozměru 25 x 25 cm. Celkový rozměr obrázku 100 x 75 cm. Molitan je uzavřený v látce kostky skrytým zipem.
Doba dodání 10 pracovních dnů.

Cena:4900.00 Vložit
 

Polštářová bitva

Polštářová bitva
Kostky doplňky

Čtyři polštářky jako náboje k polštářové bitvě. Materiál hebké sametové froté je na každém polštářku ve dvou barvách. Rozměr 40 x 40 cm. Plněno dutým vláknem v druhém obalu. Uzávěr na zip. Možno prát v pračce.

Cena:1500.00 Vložit
 

Sedací vak - cibule

Sedací vak - cibule
Novinky|Sedací vaky

Sedací vak cibule slouží jako zajímavý doplněk interiéru. Navíc je i užitečný - plní funkci sedacího nábytku. Je plněný směsí polystyrénových kuliček a drceného molitanu. Látka je omyvatelná, je možno ji dobře udržovat.

Cena:8500.00 Vložit
 

Sedací vak - kaktus

Sedací vak - kaktus
Novinky|Sedací vaky

Sedací vak kaktus slouží jako zajímavý doplněk interiéru. Navíc je i užitečný - plní funkci sedacího nábytku. Je plněný směsí polystyrénových kuliček a drceného molitanu. Látka je omyvatelná, je možno jej dobře udržovat.

Cena:8500.00 Vložit
 

Žíněnka 4x2

Žíněnka 4x2
Novinky|Podložky žíněnky

Tloušťka žíněnky je 7 cm. Rozměr desky je 100 cm x 50 cm. Na jedné žíněnce jsou spojené k sobě dvě desky dohromady. Celkový rozměr je tedy 100 cm x 100 cm. Tvoří tím pádem i paravan tzn., že může samostatně stát, nebo s ní leze doplnit molitanové stavebnice. Mohou pak tvořit střechu domečku- bunkru, jeho stěnu apod. Také při opření jedné stěny o zeď vznikne pohovka. Desku tvoří molitan o síle 7 cm je dovnitř látky zapnut zipem. Látka je polyesterová omyvatelná s nepromokavým zátěrem. Neobsahuje ftaláty a je určená speciálně na výrobky určené dětem. Z jedné strany jsou podložky sešité z různobarevných čtverců, z druhé strany tvoří podložku tečkovaná látka v různých barvách. Doba dodání 10 pracovních dnů.

Cena:1900.00 Vložit
 

Žíněnka 4x3

Žíněnka 4x3
Novinky|Podložky žíněnky

Tloušťka žíněnky je 7 cm. Rozměr desky je 100 cm x 50 cm. Na jedné žíněnce jsou spojené k sobě tři desky dohromady. Celkový rozměr je tedy 100cm x 150 cm. Tvoří tím pádem i paravan tzn., že může samostatně stát, nebo s ní leze doplnit molitanové stavebnice. Mohou pak tvořit střechu domečku- bunkru, jeho stěnu apod. Také při opření jedné stěny o zeď vznikne pohovka. Desku tvoří molitan o síle 7 cm je dovnitř látky zapnut zipem. Látka je polyesterová omyvatelná s nepromokavým zátěrem. Neobsahuje ftaláty a je určená speciálně na výrobky určené dětem. Z jedné strany jsou podložky sešité z různobarevných čtverců, z druhé strany tvoří podložku jednobarevná látka. Doba dodání 10 pracovních dnů.

Cena:2800.00 Vložit
 

Žíněnka 4x4

Žíněnka 4x4
Novinky|Podložky žíněnky

Tloušťka žíněnky je 7 cm. Rozměr desky je 100 cm x 50 cm. Na jedné žíněnce jsou spojené k sobě čtyři desky dohromady. Celkový rozměr je tedy 100cm x 200 cm. Tvoří tím pádem i paravan tzn., že může samostatně stát, nebo s ní leze doplnit molitanové stavebnice. Mohou pak tvořit střechu domečku- bunkru, jeho stěnu apod. Také při opření jedné stěny o zeď vznikne pohovka. Desku tvoří molitan o síle 7 cm je dovnitř látky zapnut zipem. Látka je polyesterová omyvatelná s nepromokavým zátěrem. Neobsahuje ftaláty a je určená speciálně na výrobky určené dětem. Z jedné strany jsou podložky sešité z různobarevných čtverců, z druhé strany tvoří podložku tečkovaná látka v různých barvách. Doba dodání 10 pracovních dnů.

Cena:3700.00 Vložit
 

Domeček skládací

Domeček skládací
Domeček

Skládací domeček je ušitý z tečkované omyvatelné látky s hydrofobním zátěrem s atestem pro děti. Skládá se ze dvou částí - skládacích stěn a střechy. Ta se na stěny připevňuje suchým zipem. Konstrukci tvoří silné umělohmotné trubky, které jsou potaženy látkou. Vnitřní látka je oranžový kepr.

Cena:2950.00 Vložit
 
Stránky:« Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další »