Skip Navigation
 

Novinka:Doporučujeme:

Hračky oblíkací

Autíčka a letadlo - jsou ušité z keprové látky a vytvarovaná molitanem silným 2 cm. Mají oddělávací kola, která se dají oddělat a zase přichytit pomocí suchého zipu. Na bocích aut jsou kapsy, z každé strany jedna. Dvě větší kapsy jsou vevnitř autíček. Letadlo má kapsu uvnitř letadla. Autíčka a letadlo je možné prát v pračce na 30°C. Při objednávce nad 3000 Kč poštovné zdarma.
 

Policejní auto

Policejní auto
Hračky oblíkací

Autíčko je vyrobeno z keprové látky (100% bavlna) a je vyztuženo molitanem silným 2cm. Kola autíčka jsou k autu připevněna pomocí suchého zipu a dají se oddělávat.Rozměr 76cm x 43 cm, výška 90cm.

Cena:3500.00 Vložit
 

Autíčko

Autíčko
Hračky oblíkací

Autíčko je vyrobeno z keprové látky (100% bavlna) a je vyztuženo molitanem silným 2cm. Kola autíčka jsou k autu připevněna pomocí suchého zipu a dají se oddělávat.
Rozměr 76cm x 43 cm, výška 90cm.

Cena:3500.00 Vložit
 

Letadlo

Letadlo
Hračky oblíkací

Letadlo je stejně jako auta ušité z keprové látky (100% bavlna). Má oddělávací kola na suchý zip pro přistání a vzlétnutí. Uvnitř letadla je kapsa na suchý zip.

Cena:3500.00 Vložit
 

Formule 1

Formule 1
Hračky oblíkací

Formule 1 je ušitá z keprové látky a vytvarovaná molitanem silným 2 cm. Má oddělávací kola, která se dají oddělit od autat a zase přichytit pomocí suchého zipu. Děti mohou v depu vyměňovat kola závodníkovi formule1. Na bocích auta jsou kapsy, z každé strany jedna.

Cena:3900.00 Vložit
 
Stránky:| 1 |